Москітні сітки Київ

Найбільш поширеним видом протимоскітних систем є рамні ( стаціонарні ) москітні сітки. Рамна конструкція проста: алюмінієвий профіль, з’єднаний пластиковими кутами, з натягнутим сітчастим полотном по периметру. Такий екран встановлюється на раму вікна (або двері), закриваючи отвір. На сьогоднішній день це найдосконаліша захист від комах.

Рамні москітні сітки бувають з кріпленням на ГАЧКАХ, які чипляються за ущільнювач віконної рами і на так званих КАРМАНАХ.

Полотно для антимоскітних сіток має декілька варіантів:

  1. Скловолокно
  2. Гіпоалергенне
  3. Металеве (анти-кішка).
  4. Пластик.
  • Розсувні

В основі розсувної москітної сітки лежить конструкція, яку моделюють для розсувних вікон. Їх характерною особливістю є можливість приймати положення будь-якої із стулок. Розсувна москітка працює за принципом шафи-купе.

Виготовляються розсувні конструкції з використанням ущільнювального ворсу і пожежостійкого матеріалу. Крім цього, перевагою розсувних москітних сіток є можливість їх використання в недоступних для звичайних сіток отворах і здатність закривати габаритні скляні поверхні. Розсувні антимоскітні сітки застосовуються в більшості випадків на великі розсувні системи, Такі сітки виготовлюються в рамі де на конструкцію кріпиться направляючі рейки для встановлення самої сітки.

  • Пліссе

Одна з останніх розробок італійських дизайнерів. Має плісироване москітне полотно, яке відмінно підходить для встановлення на широкі віконні та дверні проєми. Москітна сітка Плісе — зсувна конструкція, що попереджає проникнення комах, пилу та дрібного сміття в приміщення через вікна або двері. Плісироване сітчасте полотно з поліаміду складається та розкладається по типу «гармошка», підходить для монтажу в віконні та дверні проєми будь-яких габаритів. Систему також можна використовувати на терасах, верандах, в альтанках, на балконах, мансардах і лоджіях, великих вхідних проємах та критих басейнах. Монтувати москітні сітки можна горизонтально і вертикально — з відкритям в ліву, праву або в протилежні сторони, у зустрічному напрямку, в вертикальній площині.

Полотно може бути вільним або укладеним в алюмінієву раму. В конструкції використовується плісироване полотно 2-х видів (з кроком 20 та 14мм) зі 100% полиестеру, стійкого до дощу, снігу, спеки, вітру. Рух сітки забезпечують скловолоконні нитки в карбоновому обплетенні. Вони утримують сітку вертикально та мають термін роботи до 20 років. Визначальна перевага сітки Плісе – діапазон розмірів, котрі закривають більшість можливих віконних та дверних проємів.

Макс. висота конструкції – до 3 м, макс. ширина – до 7 м.

  • Ролетні

Дану конструкцію москітних сіток ще називають роллетною. Її головною особливістю є можливість скачати систему в «рулон». Таким чином ви уникнете передчасний знос сітки і збільшите термін її експлуатації.

Для згортання сітки в рулон використовується спеціальна ручка, яку потрібно підняти вгору. Механізм оснащений пружиною, завдяки якому і відбувається згортання полотна і приміщення його в роллету. Якщо рулонна сітка встановлюється на вікно, а на дверний отвір, то роллету розміщують праворуч або ліворуч, а не зверху.

Для виготовлення рулонних москіток використовують високоякісні матеріали, щоб забезпечити їм надійність. Ще одна перевага – компактність. Ролетна сітка не займає зайвий простір. При настанні зими не потрібно її знімати – досить просто згорнути.

Call Now Button